pondelok 10. októbra 2016

VYHERCA LOSOVANIA Z 1.ČASTI MINISERÁLU O PATKÁCH K ŠIJACIEMU STROJU

Ako som Vám prisľúbila, v každej časti miniseriálu o pätkách k šijaciemu stroju - prvý diel nájdete tu, z komentárov, ktoré budú vložené pod daný príspevok, vylosujem vždy jednu resp. jedného z Vás, ktorý odo mňa obdrží nejakú drobnosť.

Tento krát som sa rozhodla pre nasledovný malý balíček:

 V balíčku si výherca nájde 1xFO z kolekcie Posies and Puppies od Henry Glass, 1xFQ z kolekcie Sea Horses od Makower UK a k tomu ešte zopár drobností, ktoré vidieť na obrázku.Mr. Random mi vylosoval príspevok č. 5 od Silvie:
Janka, úžasne napísané! Nemám patku s vodičom a možno aj preto sa bojím patchworku veď tam presnosť musí byť :-) Teším sa na ďalší diel.

Bohužial, nijak sa mi sem nepodarilo dostať tabuľku, kde by bolo vidieť vylosované číslo príspevku, akosi sme s počítačom v tomto prípade na vojnovej nohe. Poprosím Silviu, ktorá komentár napísala,  keby sa mi ozvala mailom, cez kontaktný formulár , ktorý je tu na blogu. 


Prajem krásny deň

Jana


1 komentár:

Moje milé virtuálne priateľky a návštevníčky blogu, ďakujem za návštevu blogu a milé komentáre.
Vždy ste u mňa vítané a teším sa na Vašu ďalšiu návštevu
Jana

Milé vituálne priateľky a návštevníčky , ďakujem za Vaše zastavenie sa na mojom blogu a za milé komentáre. Teším sa na Vašu ďalšiu návštevu a Vaše komentáre