pondelok 9. marca 2015

TAŠKA PRE MAMU

V nedeľu bude mať mama narodeniny. Nakoľko sa jej pred mesiacom pokazila práčka, tak sme jej
kúpili novú a Mariška už zarezáva. Ale predsa jej nemôžeme na narodeniny len potriasť pravicou a dať kytičku kvetov, tak vznikla kabelka.

Strih som kúpila cez craftsy.com, nie je zložitý, ale keď budem nabudúce kabelku šiť, tak urobím pár
malilinkých zmien........ ako napr. uzavrieť kabelku na zips, aj napriek tomu, že má klopu, urobiť viacej vnútorných vreciek, aj keď sú dve, jedno vnútri kabelky a druhé  vpredu,
pod klopou. Ale dúfam, že sa mame bude páčiť, nie je veľká, ale dostatočne priestranná.


Ako výztuhu som prvý krát použila Soft and stable. Pracuje sa s ňou dobre, taška je mäkká ale stabilná, ale nabudúce by som určite použila tenkú výztuhu aj na futro tašky, aj keď podľa rád na rôznych blogoch nie je potrebné používať na futro už žiadnu výztuhu. Vnútro mi teraz príde také príliš nestabilné, mľandravé. Soft and Stable nie je nažehlovacia výztuha a látku je potrebné riadne ponaťahovať, aby sa nezvlnila, aj keď som si myslela, že som ju riadne natiahla a pri kraji prichytila strojom k výztuhe, aj tak sa na 2 miestach trolilinku zvlnila.......... asi som zjedla práve málo špenátu a sily ma pri naťahovaní opúšťali........:-)))Tu kabelka stojí sama, vnútri nie je ničím vyplnená......to je zásluha soft and stable, v USA už veľmi rozšírená výztuha, mnohí dizajnéri ju vo svojich návodoch na tašky priamo odporúčajú. Taška je mäkká ale stabilná.

Ďakujem za zastavenie sa

Jana

2 komentáre:

 1. Jani je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaa si neskutocne sikovna , nadherna latka ,krasne spracovanie ...
  Mirka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchod odkudkoli - Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovedaťOdstrániť

Moje milé virtuálne priateľky a návštevníčky blogu, ďakujem za návštevu blogu a milé komentáre.
Vždy ste u mňa vítané a teším sa na Vašu ďalšiu návštevu
Jana

Milé vituálne priateľky a návštevníčky , ďakujem za Vaše zastavenie sa na mojom blogu a za milé komentáre. Teším sa na Vašu ďalšiu návštevu a Vaše komentáre